Svátek

Dnes je: Sobota, 28. květen 2016
Dnes má svátek: Vilém
Zítra má svátek: Maxmilián

Menu

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

PartneřiTOPlist
Hlavní stránka
GP Malenovice (so 21.5.2016)
Napsal Mirek K.   
Pondělí, 23. květen 2016
V sobotu se hrál v Malenovicích poslední čtvrtý díl krajského žákovského seriálu Grand Prix. Kvůli zdravotním problémům a termínovým kolizím se zúčastnilo jen pět našich žáků, přestože se jednalo o nejbližší turnaj letošního seriálu. Nikdo z kluků tentokrát nezazářil, dva z nich se ale dostali do první desítky - Hanuš Suchánek a Jáchym Gargulák.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Přehled rapid turnajů tohoto víkendu (14.-15.5.2016)
Napsal Mirek K.   
Pondělí, 16. květen 2016
Tento víkend se hrálo v našem okolí hned několik turnajů, překvapivě ale všechny bez naší účasti. Přidávám odkazy na výsledky jednotlivých turnajů (třeba jako inspiraci pro příští rok).

Napište první komentář

Celý článek...
 
Hradní věž Brumov 2016 - turnaj A - podrobnější pohled
Napsal Mirek K.   
Středa, 11. květen 2016

V sobotu hned po turnaji jsem napsal jen pár stručných řádků. Teď už jsou výsledky na webu chess-results a tak zkusím připsat i trochu víc podrobností.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Závěr tří turnajů
Napsal Mirek K.   
Neděle, 08. květen 2016

Tento víkend skončily tři delší celotýdenní turnaje s naší účastí - v Ostravě, Janských Lázních a Bratislavě. Jak si v nich vedli naši hráči? A jak skončilo ostravské MČR?

Napište první komentář

Celý článek...
 
Martin na Hrad - Hradní věž Brumov 2016 (so 7.5.2016)
Napsal Mirek K.   
Sobota, 07. květen 2016

Velice pěkný výsledek se dnes povedl Martinovi Hronkovi, který skončil v A turnaji druhý a v dramatické finálové partii na brumovském hradě jen těsně nestačil na Karla Vraje. V první desítce ještě skončili ještě další tři naši kluci - pátý Kryštof Suchánek, šestý Kuba Martinka a desátý Štěpán Hronek. V mladším B turnaji byl nejlepším z pětice našich kluků měj Ponížil se 3,5 body na 26 místě. Celkově se zúčastnila jedna z nejpočetnějších zlínských výprav v historii - 13 kluků. Turnaj byl jako obvykle fajn, letos navíc fantasticky vyšlo počasí. Podrobnosti doplním příští týden.

Napište první komentář

 
Na sever, západ i jihovýchod - tři různé turnaje s naší účastí
Napsal Mirek K.   
Pátek, 06. květen 2016

Tento týden probíhají na třech různých místech a v různých směrech od Zlína tři turnaje s naší účastí. V Ostravě na Koníkovi hraje v A turnaji Mira Beneš, který má po sedmi kolech tři body a pár půlbodů mu nejspíš chybí ke spokojenosti. V Janských Lázních má Franta Stojan tři body ze šesti partií a je naopak proti svému nasazení mírně v plusu. Nejlépe je na tom Ludo Balážec, který v Bratislavě na Open Slovan má za sebou už osm partií, ve kterých získal 4,5 bodu. Po šestém kole byl dokonce navzdory svému nasazení (č. 17) členem vedoucí sedmičlenné skupiny celého turnaje.

Komentáře (6)

 
MAV 2016 - Cyril Ponížil vítězem
Napsal Mirek K.   
Sobota, 30. duben 2016

Vítězem dnešního 26. ročníku Memoriálu Antonína Vaculíka se stal se Cyril Ponížil hrající za Duras Brno. Během devíti kol uhrál 7,5 bodu za šest výher a tři remízy. Stejně bodů a o pouhý půlbod horší pomocné hodnocení měl Honza Sosna. Třetí skončil s jednobodovým odstupem Petr Kičmer. Šest bodů uhráli a o čtvrté až osmé místo se podělili Hodovský, Kocián, Křížek, Juříček a Slovák. V silné skupině hráčů s 5,5 body byli Šenkýř, Roubalík, Phamová, Zpěvák, Kunc a Svoboda. Krajským přeborníkem mezi dorostenci se stal domácí Martin Hronek (4,5 bodu), nejlepší ženou Maja Phamová (5,5 bodu) a mezi muži vyhrál Jirka Hodovský (momentálně v dresu Sokola Hošťálková).

Podrobnější článek doplním během týdne, odkaz na chess-results je tady..

Komentáře (1)

 
MAV 2016 už pozítří - pozvánka a připomínka
Napsal Mirek K.   
Čtvrtek, 28. duben 2016

Už jen necelé dva dny nás dělí od začátku letošního ročníku Memoriálu Antonína Vaculíka (MAV). A tak by vás možná zajímalo, s kým se na turnaji můžete potkat. Přihlášeni jsou minimálně tři IM (Ponížil, Sosna a Zpěvák). Ještě vyšší rapid elo má však domácí Kuba Roubalík (2406), který tak bude pravděpodobně nasazenou jedničkou. Dalšími adepty nejvyšších příček by mohli být třeba Petr Kičmer nebo další domácí hráč Martin Šenkýř.

Jinak jsou přihlášení jak mladí, kteří budou bojovat o titul nejlepšího krajského dorostence, tak i některé známé šachové legendy (Vykydal, Juříček, Křížek, ...). O titul nejlepší krajské šachistky by se měly utkat minimálně tři hráčky. Na startu bude i minimálně jeden exotický cizinec a další zajímaví hráči. Navzdory silné konkurenci v podobě Kunovického šachového festivalu a začínajícího Ostravského koníka se tedy máme i na našem zlínském turnaji na co těšit. Tak pokud náhodou ještě váháte, tak neváhejte a v sobotu přijeďte.

Komentáře (1)

 
Přebor oddílu 2016 - poslední kolo
Napsal Mirek K.   
Pondělí, 25. duben 2016

Tři ze čtyř partií posledního kola se odehrály v pátek 22.4. A stejně jako v předposledním kole nebyla ani tentokrát nouze o zajímavé výsledky či průběh partií.

Komentáře (1)

Celý článek...
 
Přebor oddílu po předposledním 6. kole (út 19.4.2016)
Napsal Mirek K.   
Úterý, 19. duben 2016

V pátek a dnes v úterý pokračoval oddílový přebor dvěmi trojicemi partií. Po nich máme odehraných šest kol a zbývá nám už jen předposlední. Na první pohled to vypadá, že nic zajímavého se neděje, výsledky jsou očekávatelné, pořadí podle očekávání. Zvlášť dnes byl však opak pravdou!

Napište první komentář

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 1557

Poslední komentáře

klik Na sever, západ i...
Gratulace Cyrilovi k nominaci na Mitropu.
Autor: Pavel Růčka
[24.05.2016 - 19:01:03]
klik Na sever, západ i...
TU výhru jsem taky neviděl, ale je pravda, že jsem si to přehrával dost v rychlosti :)  
Jinak n...

Autor: Ponizil Cyrda
[09.05.2016 - 23:14:18]
klik Na sever, západ i...
moc díky Cyrilovi i Kubovi za jejich delší komentáře. Já naopak partie nestíhal sledovat, takže m...
Autor: Mirek K.
[09.05.2016 - 18:04:40]
klik Na sever, západ i...
Sdílím podobný názor jako Cyrda. MČR v tomto formátu je jistě nejlepší, i když se stále naleznou ...
Autor: Jakub Roubalík
[09.05.2016 - 15:46:03]
klik Na sever, západ i...
Jinak samozřejmě gratulace Mirovi k výhrám v posledních kolech a záchraně turnaje :grin
Autor: Ponizil Cyrda
[08.05.2016 - 15:37:35]
© 2016 Šachový klub Zlín
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /mnt/data/accounts/s/sachzlin/data/www/modules/mod_birthday.php on line 95