Svátek

Dnes je: Úterý, 25. únor 2020
Dnes má svátek: Liliana
Zítra má svátek: Dorota

Menu

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

PartneřiTOPlist

Hlavní stránka arrow Články arrow Přebor Moravy a Slezska arrow Šachové osobnosti na MMS
Šachové osobnosti na MMS
Napsal Mirek K.   
Neděle, 01. listopad 2009

Mládežnické přebory myslím tradičně přitahují i ty nejsilnější hráče, ať už v rolích trenérů, spoluorganizátorů nebo třeba jen diváků. Nejinak tomu bylo i letos ve Zlíně. Koho jste tedy také mohli v prostorách hracího sálu na hotelu Moskva potkat?

Velmi dobrým zvykem na MMS je, že po skončení každé partie musí hráči jít "povinně" na rozbor partie. Tato povinnost se ale mění v okamžiku, kdy je tím "přísným trenérem" pro kategorii H16 IM Petr Pisk (v současnosti TJ Podlužan Prušánky). S většinou hráčů se myslím zná, rozbory probíhají v docela uvolněné atmosféře. Podobně to je u dalších kategorií. O H14 se stará M Petr Bažant (mladší), o H12 KM Jiří Hodovský a o H10 a dívky Miroslav Veselý (všichni z našeho oddílu).

V rolích trenérů některých výprav se na turnaji objevili např. IM David Kaňovský nebo dokonce GM Tomáš Polák. Samozřejmě nemůžou chybět IM Stanislav Jasný nebo KM Pavel Benčo z BŠS. A to jsem možná ještě na některé další zapomněl.

No a konečně nemůžu zapomenout na další naše hráče. Věkem ještě junioři, ale šachovou silou do tohoto výčtu rozhodně patří. FM Cyril Ponížil, KM Jakub Roubalík, Martin Šenkýř nebo Michal Krčál. Všichni ještě pamatují, jaké to je hrát na MMS. A tak kromě toho, že pomáhají jako organizátoři a starají se o přepisování partií a turnajový bulletin, vypomáhají občas také s rozbory partií.
  Napište první komentář

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 

Poslední komentáře

klik TEST
Gratuluji Béčku k záchraně v ZKP. Snad to bude zároveň impuls k lepším zítřkům celého klubu.
Autor: Foukal
[07.04.2019 - 17:57:39]
klik Kroměříž B-Zlín A...
Tak ligu jsem hrál už minimálně potřetí. Ale poprvé v životě jsem hrál za Zlín A. 
Nahnuté to maj...

Autor: Foukal
[19.12.2018 - 10:20:37]
klik TEST
čžýčužýužýu
Autor: Foukal
[23.11.2018 - 17:42:58]
klik ŠO TJ Sokol Vizov...
Díky za doplnění partie a opravu, 65. tah jsem opravil a doplnil další průběh, takže teď už by to...
Autor: Matěj Machala
[09.11.2018 - 00:06:20]
klik ŠO TJ Sokol Vizov...
Najprv dve poznamky k tej "zcela vyhrane koncovce". Predovsetkym som ju mohol lahko vyhrat hned p...
Autor: Ludo Balazec
[08.11.2018 - 22:14:15]
© 2020 Šachový klub Zlín
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /mnt/data/accounts/s/sachzlin/data/www/modules/mod_birthday.php on line 95