Svátek

Dnes je: Neděle, 23. září 2018
Dnes má svátek: Berta
Zítra má svátek: Jaromír

Menu

Anketa

Miniaplikace

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Partneři











TOPlist

Mistrovství ČR škol




Hlavní stránka

 

 Č.  Příjmení  Jméno  Dat.nar.  Oddíl  LOK/VT

 1.

 Langner  Jakub  26.10.1995  TJ Slovan Havířov

 1985

 2.

 Seidl  Štěpán  19.01.1995  Sokol Bedřichov

 1983

 3.

 Volčík  Luděk  07.05.1995  SK Boršice

 1974

 4.

 Zezula  Rudolf  24.05.1995  TJ Náměšť nad Oslavou

 1938

 5.

 Meduna  Eduard  06.11.1995  Loko Brno

 1932

 6.

 Musil  Jiří  27.01.1995  Loko Brno

 1932

 7.

 Stachoň  Martin  22.05.1994  Slavia Kroměříž

 1920

 8.

 Karlík  Ondřej  24.01.1995  Sokol Hošťálková

 1910

 9.

 Langnerová  Karolína  24.06.1994  TJ Slovan Havířov

 1881

 10.

 Sedlář  Vít  06.12.1994  SK Duras BVK

 1880

 11.

 Dobeš  Vojtěch  25.01.1996  ŠK Staré Město

 1874

 12.

 Náplava  Pavel  20.07.1994  SK Boršice

 1872

 13.

 Ryšavý  Jan  04.08.1994  TJ Sokol Postoupky

 1839

 14.

 Blahynka  Martin  11.06.1998  Loko Brno

 1839

 15.

 Kozel  Jiří  24.03.1996  BŠŠ Frýdek-Místek

 1830

 16.

 Gnida  Patrik  25.06.1995  TJ Řetězárna česká Ves

 1813

 17.

 Šimoník  Adam  12.10.1995  TJ ŠK Veselí n.M.

 1797

 18.

 Sikora  Lukáš  20.07.1995  Loko Brno

 1786

 19.

 Jána  Martin  15.02.1994  TJ Jiskra Humpolec

 1775

 20.

 Strnad  Ondřej  19.11.1995  SK Duras BVK

 1774

 21.

 Sarson  Ondřej  08.04.1994  Loko Brno

 1768

 22.

 Borufka  Roman  12.12.1995  TJ ŠK Veselí n.M.

 1756

 23.

 Zavadilová  Karolína  29.06.1995  SK Duras BVK

 1737

 24.

 Jireš  Jiří  21.07.1995  SK DDM Vyškov

 1698

 25.

 Phamová  Mai  30.07.1994  ŠK Zlín

 1692

 26.

 Lapčík  Václav  12.05.1994  ŠK Staré Město

 1679

 27.

 Jodl  Daniel  31.07.1994  SK Rošáda Prostějov

 1677

 28.

 Pfeffer  Dominik  21.03.1995  ŠK Boršice

 1675

 29.

 Valenčík  Michal  25.07.1995  TJ Slovan Havířov

 1664

 30.

 Zpěváková  Jana  09.03.1994  ŠK Staré Město

 1632

 31.

 Nováková  Veronika  21.08.1995  BŠŠ Frýdek-Místek

 1623

 32.

 Zemková  Klára  30.04.1997  BŠŠ Frýdek-Místek

 1576

 33.

 Gorba  Matěj  12.04.1995  SK Rošáda Prostějov

 1567

 34.

 Vozák  Lukáš  26.07.1995  TJ Sokol Skalička

 1524

 35.

 Čermák  Jan  14.06.1995  SK DDM Vyškov

 1501

 36.

 Rohovská  Tereza  18.04.1995  BŠŠ Frýdek-Místek

 1485

 37.

 Navrátil  Marek  21.02.1995  TJ Sokol Postoupky

 1452

 38.

 Karapetyan  David  05.08.1995  Loko Brno

 1443

 39.

 Hrubý  Tomáš  26.06.1995  TJ Slovan Havířov

 1441

 40.

 Oulehla  Jakub  03.11.1994  SK Rošáda Prostějov

 1416

 41.

 Galdia  Jan  31.01.1994  Slezan Opava

 1362

 42.

 Folwarczny  Marek  23.08.1994  TJ TŽ Třinec

 IV.

 

Poslední komentáře

klik ŠK Zlín C – ŠK Do...
Céčko hrálo moc pěkný zápas. Proti silnému Dolnímu Němčí dvakrát vedlo a nebylo daleko k remíze. ...
Autor: Mirek K.
[11.04.2018 - 00:00:02]
klik Před víkendem 17....
Áčko se určitě nebude spoléhat jen na modlitby. :-) Ale stejně jako dneska, i v posledním kole zk...
Autor: Mirek K.
[18.03.2018 - 22:11:34]
klik Před víkendem 17....
Tak rovnou přidám menší gratulaci i pro Céčko k záchraně. Ambice letos myslím podle soupisek zúča...
Autor: Foukal
[18.03.2018 - 18:24:15]
klik Před víkendem 17....
Velká gratulace do sousedního klubu k postupu do ZKP !
Autor: Foukal
[18.03.2018 - 16:27:22]
klik Cyril s Jakubem z...
Myslím, že Cyrilovi na další normu nechyběla jedna partie, ale tři.
Autor: Pavel Slovák
[09.03.2018 - 10:51:47]
© 2018 Šachový klub Zlín
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /mnt/data/accounts/s/sachzlin/data/www/modules/mod_birthday.php on line 95