Svátek

Dnes je: Pondělí, 18. červen 2018
Dnes má svátek: Milan
Zítra má svátek: Leoš

Menu

Anketa

Miniaplikace

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

PartneřiTOPlist

Mistrovství ČR škol
Hlavní stránka arrow Články arrow Turnaje
Pardubice A, II. část
Napsal Jakub Roubalík   
Pondělí, 08. srpen 2016
Předchozí povídání jsme ukončili v pátem kolem, kdy Cyril měl krásných 4,5/5 a dělil první místo. Já jsem ziskem 3,5 bodu pokukoval po onlinu, vyšších příčkách a lepším zítřkům. Jak to všechno dopadlo, všichni víte. Pojďme si přesto druhou půlku turnaje plnou vzrušujících momentů znovu vychnutnat.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Začíná FIDE Open Staré Město 2016
Napsal Mirek K.   
Pátek, 05. srpen 2016

Zatímco jeden turnaj ještě sérií článku uzavíráme (viz Kuba a Pardubice), jiný turnaj dnes právě začíná. Ve Starém Městě se ode dneška hraje 14. ročník FIDE Openu. Ve startovní listině je momentálně (pátek odpoledne) 93 hráčů, z toho 86 jich rozehrálo první kolo a dalších sedm zůstalo nenasazených. Překvapivě jsem ale v celé té startovní listině našel jediného našeho kmenového hráče - Ludu Balážce (aktuálně č. 42). Jestli jsem se špatně díval a někoho přehlédl, tak mě prosím doplňte nebo opravte.

Napište první komentář

 
Pardubice A, I. část
Napsal Jakub Roubalík   
Pátek, 05. srpen 2016

Cyrda jako tradiční účastník měl v plánu jet do Pardubic na Czech Open. Mě se zeptal, jestli bych s ním nejel také. Vzhledem k vítězství ve Vsetíně a lepších podmínek jsem se rozhodl zúčastnit a dělat mu společnost větší než pouhého sekundanta. Cyrdův status „tradičního účastníka" se ukázal při prezenci, kde obdržel kartu TOP 5 znamenající jeho potvrzení páté účasti na Czech openu. Jako bonus dostal velkorysou slevu pět procent do podniků spojených s festivalem.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Pardubice 2016 - Cyril a Kuba úspěšně dohráli A turnaj
Napsal Mirek K.   
Neděle, 31. červenec 2016

V sobotu večer skončil v Pardubicích největší letošní český šachový turnaj. Cyril a Kuba sice ve v jeho závěru nepokračovali ve famózním tažení z první poloviny turnaje. I tak ale dokončili turnaj s velice solidními výsledky, a to jak podle pořadí, tak i podle počtu bodů nebo uhraného ela.

Komentáře (2)

Celý článek...
 
Open v Bezměrově - Stojan skončil v polovině
Napsal Mirek K.   
Čtvrtek, 28. červenec 2016
Kromě toho, že o víkendu začal největší český open v Pardubicích, tak se také dohrál jeden bližší open s naší účastí. Konkrétně náš nejpilnější letošní účastník turnajů - Franta Stojan.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Pardubice 2016 - hlavní turnaj za polovinou
Napsal Mirek K.   
Úterý, 26. červenec 2016

Letošní pardubický open se přehoupl do druhé poloviny. A Cyril Ponížil i Kuba Roubalík si zatím vedou skvěle. Cyril se dokonce dělí o první místo (4,5/5)! A Kuba je také aktuálně nad svým nasazením (3/5/5). Tak ať jim to vydrží i do druhé poloviny.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Pardubice 2016 - A turnaj - dvě naše želízka v ohni
Napsal Mirek K.   
Pátek, 22. červenec 2016

Po spoustě turnajových předkrmů dnes začínají v Pardubicích hlavní open turnaje. A v tom nejsilnějším z nich - ve velmistrovském A turnaji Pardubice open - hrají letos dokonce dva naši hráči (resp. odchovanci). Startovní listina bude sice kompletní až během pátku, ale předběžně by mohl být Cyril Ponížil nasazený někde ve třetí desítce turnaje (jako jeden z nejvýše nasazených Čechů v turnaji) a Kuba Roubalík někde v závěru první stovky. Když se klukům bude dařit, tak je budeme moci denně sledovat na online přenosu. Tak ať se klukům daří a nám ať se na to dobře dívá!

Napište první komentář

 
Pardubice 2016 - družstva - naše záloha a další hráči
Napsal Mirek K.   
Čtvrtek, 21. červenec 2016

V Pardubicích jsme letos neměli jen jedno družstvo, ale dvě. A k tomu ještě dva hosty v dalších týmech. A právě o druhém družstvu a těch hostech je tento článek.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Pardubice 2016 - družstva - těsně v první desítce!
Napsal Mirek K.   
Úterý, 19. červenec 2016
V Pardubicích jsme měli letos dvě družstva a obě skončila lépe, než jak byla nasazená. To lepší z nich skončilo dokonce na pěkném desátém místě a dosáhlo tak jednoho z našich nejlepších pardubických výsledků. Neztratili se ani naši dorostenci a další naši hráči hostující v jiných týmech - o těch ale zase příště v jiném článku.

Napište první komentář

Celý článek...
 
Pardubice 2016 - dvě naše družstva v turnaji
Napsal Mirek K.   
Pátek, 15. červenec 2016

Včera ve čtvrtek 14.7. začal další ročník pardubického šachového festivalu. A to tradičně "E" turnajem družstev. My v něm letos máme jednak dvojnásobné a jednak docela zajímavé zastoupení.

První družstvo s názvem Zlín B je jedním z nejsilnějších, jaké jsme kdy sestavili. Pětice Roubalík, Rubal, Šenkýř, Beneš, Slovák je s průměrem 2226 nasazená jako č. 12. Skoro to vypadá, jakoby se tradiční dvojice pardubických účastníků (Jirka Hodovský a já) letos do sestavy ani nevešla, přestože důvody byly ve skutečnosti jen termínově-kolizní :-).

Ve druhém družstvu s názvem Zlín A pro změnu sbírají své první prdubické zkušenosti naši dorostenci - sourozenci Hronkovi a Suchánkovi (BTW: nemůžu nezmínit, že podobně jako přesně před 15 lety Cyril Ponížil a Michal Krčál). Kluci jsou nasazení sice až jako třetí od konce (115 ze 117). Ale hned v prvním kole nebyli daleko od týmového úspěchu, když prohráli jen 1,5:2,5.

Napište první komentář

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 61 - 70 z 417

Poslední komentáře

klik ŠK Zlín C – ŠK Do...
Céčko hrálo moc pěkný zápas. Proti silnému Dolnímu Němčí dvakrát vedlo a nebylo daleko k remíze. ...
Autor: Mirek K.
[11.04.2018 - 00:00:02]
klik Před víkendem 17....
Áčko se určitě nebude spoléhat jen na modlitby. :-) Ale stejně jako dneska, i v posledním kole zk...
Autor: Mirek K.
[18.03.2018 - 22:11:34]
klik Před víkendem 17....
Tak rovnou přidám menší gratulaci i pro Céčko k záchraně. Ambice letos myslím podle soupisek zúča...
Autor: Foukal
[18.03.2018 - 18:24:15]
klik Před víkendem 17....
Velká gratulace do sousedního klubu k postupu do ZKP !
Autor: Foukal
[18.03.2018 - 16:27:22]
klik Cyril s Jakubem z...
Myslím, že Cyrilovi na další normu nechyběla jedna partie, ale tři.
Autor: Pavel Slovák
[09.03.2018 - 10:51:47]
© 2018 Šachový klub Zlín
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /mnt/data/accounts/s/sachzlin/data/www/modules/mod_birthday.php on line 95